Gry urodzinowe i nie tylko

Zajmujemy się organizacją gier fabularnych na zamówienie, w oparciu o jeden z naszych scenariuszy. Gra może być elementem wieczoru panieńskiego bądź kawalerskiego lub imprezy urodzinowej. W grę można wkomponować pewne elementy własne, np. przekazanie prezentu lub kartki z życzeniami jubilatowi. Posiadamy także escape room zlokalizowany na os. Paderewskiego, świetnie skomunikowany z centrum Katowic oraz autostradą A4. Aktualnie w ofercie mamy 1 pokój dla 2-6 graczy.

Kontakt: mail@eventfabrik.pl, tel. 733 294 794

Dostępne scenariusze:

Urodziny na miarę uszyte

Urodziny na miarę uszyte.

Gra Fabularna odbywa się w przestrzeni miejskiej. Na starcie uczestnicy otrzymują rekwizyty, mapkę i niezbędne informacje. Na trasie spotykają postacie prowadzące grę, rozwiązują proste zadania, otwierają skrytki i znajdują przedmioty będące elementami gry. Czas i przebieg gry w dużej mierze zależy do grających, terminy ustalane są indywidualnie.

monk-2173524

Ucieczka z klasztoru

Dzień przed ślubem dowiedziałeś się, że twoja przyszła żona postanowiła wstąpić do klasztoru. Masz ostatnią szansę by to zmienić. Zbierz przyjaciół, odnajdź przeora i przekonaj go, aby odrzucił jej kandydaturę. Może to nie być łatwe, chyba że dowiesz się dlaczego przeor co noc wymyka się z klasztoru...

Napisz do nas